// VÍTEJTE

Kdo jsme?

Jsme součástí americké korporace Teleflex, jejíž unikátní cesta započala již v roce 1943.

Na samém počátku firma vyráběla jednoduchý spirálový kabel, který sloužil k nastavení vysílačky pilota umístěné mimo jeho dosah za kokpitem stíhaček Spitfire. Tento flexibilní kabel začal být postupem času využíván i v proslulých červených autobusech „doubledecker“ v Londýně.

Postupně jsme se od spirálového kabelu dostali až k výrobě lékařských zařízení a Teleflex se stal nadnárodním dodavatelem zdravotnických prostředků. Z provozní společnosti zaměřené na konstruktérství jsme se tak vyvinuli na společnost zabývající se výhradně zdravotnickými prostředky.

Patříme ke špičce ve svém oboru a jsme hrdí na to, že naše strategické závody v Hradci Králové a Žďáru nad Sázavou jsou součástí něčeho, co má obrovský smysl a globální přesah.

V současné době skupina Teleflex nabízí více než 23 000 produktů, působí ve více než 30 zemích a její součástí je více než 14 000 zaměstnanců v 16 závodech po celém světě.

Jestli je pro nás ještě něco charakteristické, tak rozhodně skutečnost, že jdeme cestou udržitelnosti, snižujeme uhlíkovou stopu a není nám jedno, v jakém stavu předáme planetu dalším generacím.

1 400+ zaměstnanců
1 400+ zaměstnanců

Tolik nás pracuje v Teleflex Česká republika a neustále rozšiřujeme naše řady.

26 let na trhu
26 let na trhu

Tolik let působí závod Arrow International CR, a.s.na českém trhu.

strategické závody v ČR
závodů po celém světě
tis.
produktů ve skupině Teleflex
+
zemí, kde působíme
tis.
zákazníků po celém světě
tis.
zaměstnanců ve skupině Teleflex
strategické závody v ČR
závodů po celém světě
tis.
produktů ve skupině Teleflex
+
zemí, kde působíme
tis.
zákazníků po celém světě
tis.
zaměstnanců ve skupině Teleflex
// naše pilíře

Tři důvody proč Teleflex

DVA ZÁVODY, JEDEN TÝM
Naše závody se nachází ve Žďáru nad Sázavou a v Hradci Králové. Najdete nás tedy jak na Moravě, tak ve Východních Čechách.

Obě pobočky spolu vzájemně interagují, jsou rovnocennými partnery a kontinuálně směřují ke společným cílům celé skupiny. Zásadní je pro nás férový přístup, týmová spolupráce a vize, která nám dává smysl. 

Naším posláním je zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí. Tento přístup nám ovšem není vlastní pouze za hranicemi podniku, ale implementujeme jej také v rámci společnosti. Kooperace je v našich očích zásadním stavebním prvkem a záleží nám na tom, aby byl výsledek naší práce úspěchem všech, kteří se na něm podílejí.
NA LIDECH NÁM ZÁLEŽÍ
Pomáháme zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí po celém světě, jsme špičkou ve svém oboru. Zároveň jsme si velmi dobře vědomi toho, že plnění vize společnosti by nebylo možné bez našich zaměstnanců.

Proto u nás najdete moderní a profesionální zázemí, přátelskou atmosféru i možnost růstu. Jsme otevření komunikaci, novým podnětům, jednotlivcům a jejich potřebám. Veškeré výrobní, skladové i kancelářské prostory jsou moderně vybavené, příjemné a klimatizované.

Ctíme firemní hodnoty a umíme ocenit dobře odvedenou práci. Našim zaměstnancům zprostředkováváme další vzdělávání a podporujeme je v jejich osobním i profesním seberozvoji.

PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA
O zaměstnance pečujeme, ceníme si jejich práce a přidané hodnoty, kterou přináší společnosti.

Nabízíme férový přístup, přátelskou atmosféru a otevřenou komunikaci – stavíme na tom, aby všichni zaměstnanci měli příležitost sdílet své nápady a pocity bez obav. Tuto kulturu komunikace podporujeme akcemi jako je např. „Town Hall“, „Na stojáka“ nebo osobními setkáními.

Pokud máte chuť spolupodílet se na globálních projektech přesahující hranice ČR, stačí zaslat životopis nebo vyplnit online formulář. Ozvat se nám můžete, i když momentálně dostupné pracovní pozice nejsou „těmi pravými“ pro vás. Jsme otevřeni všem lidem, kteří mají zájem o práci a jsou jim blízké naše hodnoty, vize i poslání.

Co vyrábíme?

Jsme nadnárodním dodavatelem zdravotnických technologií a výrobků, které pomáhají lidem ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Naše portfolio zdravotnických prostředků je velmi různorodé a obsahuje řešení pro oblasti cévního a intervenčního přístupu, chirurgie, anestezie, kardiologie, urologie, pohotovostní medicíny i respirační péče. Jsme především výrobcem katetrizačních setů, dýchacích obvodů a urologických stentů. Dodáváme produkty ověřených značek Arrow®, Deknatel®, LMA®, Pilling®, Rüsch®, UroLift® a Weck®.

Soustředíme se na inovace motivované konkrétním účelem, pracujeme s unikátními automatickými stroji, které si v mnoha případech vyvíjíme přímo u nás.

Našim cílem je neustále zlepšovat kvalitu služeb, abychom mohli posouvat hranice, poskytovat i do budoucna přidanou hodnotu v oblasti zdravotní péče a přinášet prospěch pacientům na nejvyšší možné úrovni.

Naše poslání a hodnoty

Naším posláním je něco, co přesahuje nás samotné jako jednotlivce i jako firmu. Prostřednictvím našich výrobků pomáháme lékařskému personálu při péči o pacienty a vyrábíme lékařskou techniku do celého světa. Naše práce nám dává smysl a našim hlavním závazkem je vždy 100% kvalita produktů.

Veškerá výroba je realizována v čistém prostředí, které zajišťuje chytrý komplex čistých prostor s vysoce účinnou filtrací vzduchu, ochranné pomůcky pro zaměstnance ve výrobě a soubor hygienických opatření.

Našim posláním je zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí.

Proč pracovat s námi?

Záleží nám na lidech – Pečujeme o zaměstnance a ceníme si jejich práce. Najdete u nás přátelskou atmosféru a nadšené lidi, což dělá z Teleflexu skvělé místo pro práci i růst.

Záleží nám na otevřené komunikaci – Stavíme na tom, aby všichni zaměstnanci měli příležitost sdílet své nápady a pocity bez obav. Tuto kulturu komunikace podporujeme akcemi jako je „Town Hall“, „Na stojáka“ nebo systémem osobních schůzek.

Záleží nám na růstu našich zaměstnanců – Nabízíme příležitosti k rozvoji osobnosti i kariéry. Máte chuť podílet se na globálních projektech, pracovat v zahraničí, vypracovat se na vedoucí pozici? Rádi vás podpoříme.

Záleží nám na spokojenosti našich lidí – Silné zaměření na osobní rozvoj a benefity jako týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a firemní akce jsou jen začátek toho, co Vám můžeme nabídnout.

Záleží nám na kvalitě – Podílet se na výrobě zdravotnických prostředků znamená závazek dodávat vždy ve stoprocentní kvalitě. V Teleflexu víme, že naše každodenní práce ovlivňuje životy ostatních a má velký smysl.

CSR

Jsme společensky odpovědná firma, která se zavázala pomáhat ve svém regionu. Spolu s našimi zaměstnanci tuto misi dobrovolnických a charitativních aktivit každoročně naplňujeme prostřednictvím celé řady projektů a iniciativ. Sázíme stromy, sportujeme pro dobrou věc, plníme dětem vánoční přání nebo se zapojujeme do potravinových sbírek či úklidu veřejného prostranství. Teleflex má také unikátní program JOIN Act with Purpose, který podporuje charitativní a dobrovolnické projekty našich lidí. Pokud u nás pracujete a máte nápad a chuť pomáhat ve svém okolí, rádi vám pomůžeme projekt zrealizovat.

DEI

DIVERSITY/RŮZNORODOST – EQUITY/ROVNOST – INCLUSION/ZAPOJENÍ

Tyto hlavní pilíře se odrážejí v projektech a aktivitách, jejichž cílem je podpořit otevřenou komunikaci, vzdělávání, možnosti růstu a mnoho dalšího. Tým DEI se pravidelně schází, pořádá workshopy a teambuildingové akce, které nás provází celý rok.

// FAQ

Na co se nás často ptáte?

Čeho se týká vaše výroba? Co si můžu představit pod výrazem „zdravotnické prostředky“?

Portfolio zdravotnických prostředků je velmi různorodé a obsahuje řešení pro oblasti cévního a intervenčního přístupu, chirurgie, anestezie, kardiologie, urologie, pohotovostní medicíny a respirační péče. Jsme výrobcem zejména katetrizačních setů, dýchacích obvodů a urologických stentů. Dodáváme produkty Arrow®, Deknatel®, LMA®, Pilling®, Rüsch®, UroLift® a Weck®.

Co přesně znamená, že se vyrábí v „čistém prostředí“?

Čistotu okolního prostředí zajišťuje chytrý komplex čistých prostor s velice účinnou filtrací vzduchu, ochranné pomůcky pro zaměstnance ve výrobě (síťka na vlasy, plášť) a soubor hygienických pravidel.

Jaké korporace je společnost součástí?

Jsme součástí americké korporace Teleflex, jejíž historie sahá do roku 1943.

Můžu využívat home office?

Ano, po vzájemné dohodě je na určitých office pozicích možno pracovat z domova.

Kolik dní můžu mít dovolenou?

Dovolená je 25 dní. Celozávodní dovolená bývá většinou v létě a na Vánoce.

Navyšujete pravidelně mzdy?

Ano, práce našich zaměstnanců si vážíme a do navyšování mezd každoročně investujeme. Letos navyšujeme mzdy o 10 %.

Život v Teleflexu