// děláme věci srdcem

Jak šel čas

Závod Arrow International v Hradci Králové byl založen v roce 1994.
O dva roky později jsme započali výrobu. V roce 2001 jsme se pak rozrostli a rozšířili výrobní závod o nové prostory, a to především díky poctivé práci a kvalitním produktům, které způsobily nárůst poptávky a odbyt ze zahraničí.

V roce 2007 jsme se stali členem skupiny Teleflex a pod jeho záštitou vyrábíme medical výrobky a technologie špičkové kvality až do současnosti.

Pokud chcete být součástí našeho týmu, prohlédněte si volná pracovní místa a zašlete nám svůj životopis prostřednictvím online formuláře či emailu: kariera.hradec@teleflex.com.

Nabídka práce je u nás široká a spektrum nabízených pracovních pozic různorodé. Na své si u nás přijde zájemce o HPP i brigádu.

Nahlédněte k nám
 let
na trhu v ČR
mil.
katetrů ročně
zaměstnanců
průměrný věk zaměstnanců
 let
průměrná doba setrvání
firemních a CSR akcí ročně
// přidejte se k nám

Volná pracovní místa
Hradec Králové

Aktuálně nabízené pozice najdete níže v nabídce. Stačí jednoduše vyplnit online žádost o zaměstnání a ihned obdržíte potvrzení o přijetí. Naším cílem je efektivní náborový proces, takže se vám brzy ozve naše kolegyně Pavlína a domluvíte se na dalších krocích.

V závislosti na pozici může být první pohovor telefonický, osobní nebo online. Po úspěšném absolvování prvního kola vás pozveme na druhý pohovor, který je více specializovaný a konkrétní. Vždy chceme být maximálně otevření, sdílní a připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Pokud chcete pracovat ve výrobě, rádi vás u nás přivítáme, seznámíme s vedoucími, provedeme naší firmou, ukážeme, co vyrábíme a vzájemně se blíže poznáme. Nakonec si vyzkoušíte krátký test manuální zručnosti, jelikož pečlivost a jemná ruční práce jsou pro nás klíčové.

Benefity

Týden dovolené navíc

Díky týdnu dovolené navíc si můžete opravdu odpočinout.

Navyšování mzdy

Máte jistotu, že dostanete každý rok vyšší plat.

Příspěvek na jídlo

Pestrý výběr jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla (gastro dny, bufet i vege).

Teambuilding

Pravidelné týmové aktivity přináší společné zážitky a pozitivní atmosféru.

Benefit Plus

Díky cafeterii si můžete každý měsíc vybrat svůj benefit z nabídky. Ať už v lékárně, u optika, při sportu, cestování nebo jiných službách.

Příspěvek na penzijní připojištění

Firma pomáhá investovat do vaší budoucnosti. Každý měsíc dostáváte příspěvek až 2 % z hrubé mzdy.

Recognition program

Máte inovativní nápad nebo výborné pracovní výsledky? Můžete získat finanční ohodnocení jako poděkování za dobře odvedenou práci.

// FAQ

Na co se nás často ptáte?

Nabízíte svozovou dopravu a ubytování?

Ano, pro všechny směny je zajištěna svozová doprava ze směrů: Chlumec n.C./Nový Bydžov, Jaroměř a Hořice. Ubytování nezajišťujeme.

Můžu se stravovat přímo ve firmě?

Ano, máme moderně vybavenou firemní kantýnu s venkovní terasou. Nabízíme teplé snídaně, obědy i večeře včetně čerstvého pečiva, ovoce a dalších pochutin. Pravidelně pořádáme zajímavé gastro dny a vy tak můžete ochutnat např. mexickou, italskou nebo japonskou kuchyni. Navíc přispíváme 55% z ceny jídla.

Je v prostorech firmy klimatizace?

Ano, ve všech prostorech, včetně výroby, je pomocí klimatizace zajištěna stálá teplota.

Můžu u firmy zaparkovat?

Ano, přímo v areálu firmy je parkoviště, které můžete využít. Navíc máme také zastřešenou kolárnu.

Jak probíhá onboarding?

Pro nováčky máme připravený onboarding program, který zahrnuje celou řadu aktivit od školení, seznámení s procesy, strukturou, náplní práce, poznání firemních hodnot atd. Velmi oblíbené je např. produktové školení, které vás seznámí s výrobky z oblasti cévních přístupů, regionální anestézie, dýchacích okruhů a urologie. Během zkušební doby k sobě navíc každý nový zaměstnanec dostane speciálně vyškoleného pracovníka – mentora, který se vším pomůže. Probíhá i pravidelná „Káva s Pavlínou“, při které proberete zpětnou vazbu na adaptační proces.

Jak se můžu dále vzdělávat?

Nabízíme systém vzdělávání, který je každému „ušitý“ na míru tak, aby se mohl rozvíjet. Oblíbené jsou jak kurzy jazykové, soft skills tak odborné. Využít lze i interních online výukových programů, LinkedIn learning atd. - nabídka je pestrá.

Můžu získat za dobrý výkon odměnu?

Ano, každý měsíc probíhá tzv. Recognition program, kdy zaměstnanci mohou nominovat spolupracovníky na ocenění za vynikající výkon, zlepšovací návrh apod. Odměnou je pak finanční ohodnocení.

Jak se můžu ucházet o práci?

Možností je více. Sledujte nabídku zde na webu a u zvolené pozice vyplňte a odešlete příslušný formulář. Můžete také přímo kontaktovat Pavlínu a ta vám ráda poradí +420 495 759 108.

Kontakty

V případě dotazů o zaměstnání nám zavolejte nebo nám zanechte zprávu a my se Vám ozveme zpět.

Vaše náborářka Pavlína Matysová.
Zobrazit na LinkedIn.

Naše adresa:

Pražská třída 209/182, CZ-500 04 Hradec Králové

Personální oddělení:

+420 495 759 108

Recepce:

+420 495 759 111

Účetní oddělení:

+420 495 759 148

    Napište nám svůj dotaz

    Pole označená hvězdičkou jsou povinná. *

    Odesláním souhlasíte s GDPR


    // U NÁS JE PRÁCE I ZÁBAVA

    Nahlédněte do našeho světa