// děláme věci srdcem

Jak šel čas

Závod Arrow International ČR, a. s. byl ve Žďáru nad Sázavou otevřen v roce 2006. O rok později jsme se stali členem skupiny Teleflex, pod jejíž záštitou vyrábíme medical výrobky i technologie špičkové kvality až do současnosti.

Dlouhodobě patříme k předním nadnárodním dodavatelům zdravotnických prostředků a jsme špičkou ve svém oboru. Prostřednictvím našeho závodu přispíváme ke zlepšení zdravotnické péče a kvality životů lidí po celém světě.

Pokud chcete být součástí našeho týmu, prohlédněte si volná pracovní místa a zašlete nám svůj životopis prostřednictvím online formuláře či emailu: kariera.zdar@teleflex.com.

Nabídka práce je u nás široká a spektrum nabízených pracovních pozic různorodé. Na své si u nás přijde zájemce o HPP i brigádu.

Nahlédněte k nám
 let
na trhu v ČR
mil.
katétrů ročně
zaměstnanců
průměrný věk zaměstnanců
 let
průměrná doba setrvání
firemních a CSR akcí ročně
// přidejte se k nám

Volná pracovní místa
Žďár nad Sázavou

Aktuálně nabízené pozice najdete níže v nabídce. Stačí jednoduše vyplnit online žádost o zaměstnání a ihned obdržíte potvrzení o přijetí. Naším cílem je efektivní náborový proces, takže se vám brzy ozve naše kolegyně Lenka a domluvíte se na dalších krocích.

V závislosti na pozici může být první pohovor telefonický, osobní nebo online. Po úspěšném absolvování prvního kola vás pozveme na druhý pohovor, který je více specializovaný a konkrétní. Vždy chceme být maximálně otevření, sdílní a připraveni odpovědět na vaše dotazy.

Pokud chcete pracovat ve výrobě, rádi vás u nás přivítáme, seznámíme s vedoucími, provedeme naší firmou, ukážeme, co vyrábíme a vzájemně se blíže poznáme. Nakonec si vyzkoušíte krátký test manuální zručnosti, jelikož pečlivost a jemná ruční práce jsou pro nás klíčové.

Benefity

Týden dovolené navíc

Díky týdnu dovolené navíc si můžete opravdu odpočinout.

Navyšování mzdy

Máte jistotu, že dostanete každý rok vyšší plat.

Příspěvek na jídlo

Pestrý výběr jídel s příspěvkem 55 % z ceny jídla (gastro dny, bufet i vege).

Teambuilding

Pravidelné týmové aktivity přináší společné zážitky a pozitivní atmosféru.

Benefit Plus

Díky cafeterii si můžete každý měsíc vybrat svůj benefit z nabídky. Ať už v lékárně, u optika, při sportu, cestování nebo jiných službách.

Příspěvek na penzijní připojištění

Firma pomáhá investovat do vaší budoucnosti. Každý měsíc dostáváte příspěvek až 1,5 % z hrubé mzdy.

Recognition program

Máte inovativní nápad nebo výborné pracovní výsledky? Můžete získat finanční ohodnocení jako poděkování za dobře odvedenou práci.

// FAQ

Na co se nás často ptáte?

Mám možnost teplé snídaně i večeře?

Ano, nabízíme teplé snídaně, obědy i večeře včetně čerstvého pečiva, ovoce a dalších pochutin. Pravidelně pořádáme zajímavé gastro dny a vy tak můžete ochutnat např. mexickou, italskou nebo japonskou kuchyni. Navíc přispíváme 55 % z ceny jídla. Využít můžete i venkovní posezení.

Nabízíte svozovou dopravu a ubytování?

Ne, svozovou dopravu ani ubytování nenabízíme.

Je v prostorech firmy klimatizace?

Ano, ve všech prostorech, včetně výroby, je pomocí klimatizace zajištěna stálá teplota.

Můžu u firmy zaparkovat?

Ano, přímo v areálu firmy je parkoviště, které bylo nedávno rozšířené o další parkovací místa. Budeme stavět také zastřešenou kolárnu.

Jak probíhá onboarding?

Pro nováčky máme připravený onboarding program, který zahrnuje celou řadu aktivit od školení, seznámení s procesy, strukturou, náplní práce, poznání firemních hodnot atd. Velmi oblíbené je např. produktové školení, které vás seznámí s výrobky z oblasti cévních přístupů, regionální anestézie, dýchacích okruhů a urologie. Během zkušební doby k sobě navíc každý nový zaměstnanec dostane speciálně vyškoleného pracovníka – mentora, který se vším pomůže. Probíhá i pravidelná „Káva s Lenkou“, při které proberete zpětnou vazbu na adaptační proces.

Jak se můžu dále vzdělávat?

Nabízíme systém vzdělávání, který je každému „ušitý“ na míru tak, aby se mohl rozvíjet. Oblíbené jsou jak kurzy jazykové, soft skills tak odborné. Využít lze i interních online výukových programů, LinkedIn learning atd. - nabídka je pestrá.

Můžu získat za dobrý výkon odměnu?

Ano, každý měsíc probíhá tzv. Recognition program, kdy zaměstnanci mohou nominovat spolupracovníky na ocenění za vynikající výkon, zlepšovací návrh apod. Odměnou je pak finanční ohodnocení 2000 Kč.

Jak se můžu ucházet o práci?

Možností je více. Sledujte nabídku zde na webu a u zvolené pozice vyplňte a odešlete příslušný formulář. Můžete také přímo kontaktovat Lenku a ta vám ráda poradí +420 566 510 410.

Kontakty

V případě dotazů o zaměstnání nám zavolejte nebo nám zanechte zprávu a my se Vám ozveme zpět.

Vaše náborářka Lenka Horáčková.
Zobrazit na LinkedIn.

Naše adresa:

Jamská 2359/47 Žďár nad Sázavou 591 01

Personální oddělení:

+420 566 510 410

Recepce:

+420 566 510 444

Účetní oddělení:

+420 566 510 406

    Napište nám svůj dotaz

    Pole označená hvězdičkou jsou povinná. *

    Odesláním souhlasíte s GDPR


    // U NÁS JE PRÁCE I ZÁBAVA

    Nahlédněte do našeho světa