Obecné

Den otevřených dveří v Teleflexu

Den otevřených dveří v Teleflexu Hradec Králové nabídl návštěvníkům jedinečnou možnost vstoupit do světa výroby zdravotnických prostředků a poznat firmu, týmy a výrobky, které pomáhají zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí.

Návštěvníci se potkali se zaměstnanci, kteří se jim ochotně věnovali, ale navíc se podívali do míst, kam by se obvykle nedostali.

Jen si představte, jaké to je podílet se na výrobě lékařských nástrojů.

Speciální plášť, čepice a návleky jsou vaše vstupenky do unikátních výrobních prostor. Tam můžete sledovat, jak vznikají centrální žilní katétry, epidurální katétry a jiné zdravotnické prostředky, které pomáhají lékařům na celém světě při záchraně lidských životů.

Ale nejen to! Jako návštěvníci Dne otevřených dveří jste se mohli projít oddělením skladu a logistiky s pestrou nabídkou interaktivních stanovišť, zúčastnit se workshopů pro děti i dospělé a vidět výrobky zblízka. Když jste se přesunuli do R&D, profesionálové vás seznámili s používáním výrobků v praxi, a to i na modelech. Tým kvality pak nabídl možnost zapojit se do procesů kontroly kvality výrobků a ochotně odpovídal na všechny dotazy. Byla tu i příležitost poznat projekty naší společnosti v oblasti CSR a DEI, a dokonce se podívat i do technického zázemí a poslechnout si podrobnosti o projektech na úsporu energií.

A co děti? Ty se nudit rozhodně nemohly!

Workshopy, interaktivní aktivity, vyzkoušení speciálního obleku, a dokonce i hra „Vítej Průzkumníku“ s kartou a možností si vybrat dárek po splnění úkolů – to všechno zajišťovalo skvělý zážitek pro celou rodinu. Po celou dobu bylo připraveno občerstvení, které si mohli všichni vychutnat v moderně zařízené firemní kantýně nebo si užít posezení na nové terase.

Tato akce byla nejen ojedinělou příležitostí poznat výrobu zdravotnických prostředků zblízka a podívat se na nevšední pracoviště, ale také ukázala, že si zakládáme na kvalitě našich výrobků a vztazích se zaměstnanci i zákazníky.