Obecné

Srdcovky, firemní akce v Teleflexu

Firemní akce máme za sebou. A byla to #SRDCOVKA!

Hradecká nebo Zámecká. Na přídavném jménu nezáleží, protože obě akce přinesly nezapomenutelnou atmosféru, na kterou budou všichni z Teleflexu dlouho vzpomínat. Je vidět, že letní firemní akce se mezi zaměstnanci těší velké oblibě, protože na obě z nich dorazilo mnoho z nich.

Hradeckou Srdcovku, která se nesla ve festivalovém duchu, navštívilo hned 330 zaměstnanců. Ve velkolepém areálu Park 360, kde se koná třeba i festival Rock for People, bylo o zábavu postaráno. Celým večerem nás provedl moderátor a DJ Petr Říbal, jehož humor a charisma bez problému naplnily celé „šapitó“, ve kterém se už od brzkého odpoledne tancovalo a bavilo. V průběhu celého večera byl k dispozici i výborný catering, který nabídl třeba burgery, bohatě naplněné americké hot dogy, tapas, grilované maso, hovězí líčka, ale i vegetariánskou variantu. Ze sladkého to pak byla selekce minidonutů, marshmallow ohniště, zmrzlinový bar a také výběr velmi chutných dezertů ke kávě. Proudem tekla nejen káva, ale i prosecco, pivo a výborné víno.

 

O týden později přišla na řadu Zámecká Srdcovka. Stále Srdcovka, ale trochu v jiném kabátku. Zámecké prostředí vykouzlilo opravdu neskutečnou atmosféru, kterou podtrhl šarm a umění práce se slovy moderátora a storytellera Justina Svobody. Užít si tento krásný večer dorazilo přes 380 zaměstnanců. Do puntíku dotažený catering nabídl například různé varianty grilovaného masa, uzené maso, salátový bar, fettucciny ala Bolognese, smažené Empanadas nebo třeba španělské churros s čokoládou. Výčet není kompletní, ale bylo opravdu z čeho vybírat. Po celou dobu akce byly k dispozici ledové vany s osvěžením v podobě vychlazených nápojů. Oblíbenou zastávkou se stal také prosecco bar, kde na všechny čekalo alko i nealko prosecco, ale i výborné míchané nápoje. Nouze nebyla ani o pivo a víno. Celou akci provázel také DJ, který zahrál oblíbené písničky na přání, stejně jako tomu bylo v Hradci.

 

 

Na obou akcích se bylo možné nechat potetovat a udělat si tak památku na tento krásný večer. Velké oblibě se na obou Srdcovkách těšil také glitter make-up, díky kterému se tváře všech zúčastněných proměnily v paletu třpytivých odstínů, které zářily na dálku a výborně doplňovaly letní atmosféru akcí. Nechyběl ani workshop kvality, fotokoutek, ukázka parkouru, různé soutěže, ohnivá show a také losování o šest lahví prosecca.

Obě akce se vydařily a my se už teď nemůžeme dočkat dalších ročníků. Vytvořili jste nezapomenutelnou atmosféru a za to vám DĚKUJEME!