Příběhy zaměstnanců

Příběh Ireny Vlasákové

SKLADNICE » VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY » VÝROBNÍ DISPEČER » WAREHOUSE SUPERVIZOR » OPEX SPECIALIST » MANAŽERKA VÝROBY

MÉ ZAČÁTKY

Příležitost a leadership

Má cesta v Teleflexu je hodně klikatá a začala před 20 lety na pozici Skladnice. Celkem záhy se mi naskytla příležitost přestoupit na pozici Vedoucí pracovní skupiny. Již v tuto dobu jsem ale pokukovala a zajímala se o výrobu a leadership a proto, když se na nástěnce objevil inzerát na obsazení pozice Výrobní dispečer, neváhala jsem a přihlásila se.

DALŠÍ KARIÉRNÍ VÝZVY

Získávání nových zkušeností

Po několika letech mi byla nabídnuta nová výzva – vrátit se do oddělení skladu jako zástup za kolegyni na mateřské dovolené, a to na pozici Warehouse Supervizor. Tuto nabídku jsem s radostí přijala a tři roky strávené na této pozici mi daly další cenné zkušenosti. Poté jsem se vrátila zpět do výroby, ale na jiný úsek, kde jsem si rozšířila znalost výroby a našich produktů.

Příležitost v novém oddělení

Po pauze, věnované příjemným mateřským povinnostem, jsem přešla z výroby do nově vybudovaného oddělení trvalého zlepšování na pozici OPEX Specialist. Od roku 2021 jsem Manažerkou výroby VS NB.

MŮJ DEN

Osobní a on-line schůzky, projektové vedení a čas ve výrobě

Můj pracovní den začíná ve výrobě. Díky nastavenému systému ranních porad dostanu ucelený přehled o výsledcích předchozího dne i o aktuální situaci ve výrobě.

Potkávám se s týmem výroby a komunikujeme společně přímo na linkách. Další částí mého pracovního dne je práce na projektech a spolupráce s kolegy z ostatních oddělení, ať už osobní formou nebo on-line. Dále do mé denní agendy patří rozvoj a podpora týmu.

ČEHO SI VE FIRMĚ VÁŽÍM?

Všichni máme stejné příležitosti.

Na Teleflexu si vážím zejména rovných příležitostí pro všechny.  Ti, kteří chtějí a mají chuť na sobě pracovat, dostanou možnost profesně růst. Dále jsou to aspekty jako je stabilita a jistota. Oceňuji kulturu a hodnoty firmy.