Příběhy zaměstnanců

Příběh Libuše Zámečníkové

VÝROBNÍ OPERÁTORKA – TEAM LEADER – DISPEČER VÝROBY – SUPERVIZOR VÝROBY – TWI ŠKOLITELKA

MÉ ZAČÁTKY

První práce po maturitě

Ve firmě Teleflex jsem začínala v roce 2002 na pozici výrobní operátorky. Měla jsem čerstvě po maturitě, tzn. s výrobou zdravotní techniky jsem neměla žádné zkušenosti.  Jedná se o jemnou ruční práci, při které je důležitá jemnou motorika a všechny tyto předpoklady jsem měla.

PRVNÍ KARIÉRNÍ POSUN

Od vedoucí po supervizora

Po čase jsem byla týmem zvolená na vedoucí (Team Leader) svěřeného úseku – pracoviště lupy. Následné kariérní kroky mě přivedly k výběrovému řízení na pozici dispečer výroby a přibližně po 2 letech jsem povýšila na pozici Supervizor výroby.

DRUHÝ KARIÉRNÍ POSUN

Nová příležitost

Dále mi firma dala příležitost stát se v roce 2019 trenérkou metodiky TWI (TWI Job Instruction je efektivní a standardizovaný systém zaškolování). Tzn. v současné době pracuji ve firmě na pozici supervisor výroby a jako trenérka TWI. Ve firmě pracuji již přes 20 let, je to moje první zaměstnání po maturitě.

MŮJ DEN

Práce s lidmi a školení

Moje každodenní náplň je práce s lidmi na CVC linkách, kde vyrábíme náš hlavní produkt centrální žilní katétry. Jsem zodpovědná za plynulý chod výroby, úzce spolupracuji s plánováním, řeším personální věci se svými 6 Team leadery. Každodenní práce je o dosažení efektivity na všech svěřených pracovištích.

Součástí mé práce je též reportování dosažených výsledků výroby a řešení překážek za svěřený úsek. Dále provádím školení budoucích trenérek do naší výroby a následnou certifikaci, tzn. že mohou již samostatně dle metodiky TWI zaškolovat nové zaměstnance, případně přeškolovat stávající.

PROČ TELEFLEX?

Ocenění schopností a pravidelný příjem.

Pokud je člověk pracovitý a na firmě mu záleží, tak firma ocení jeho schopnosti jak kariérním posunem, tak i investicí do jeho osobního rozvoje. Oceňuji stabilitu firmy, po celých 20 let jsem nemusela řešit existenční problémy, co se týče pravidelného příjmu.