Studenti

Ocenili jsme první studenty

Program #Studenti_Vítáni má první 3 oceněné stážisty.

Tohle asi čekáte…

První zkušenosti s prací v oboru, rozšíření znalostí a dovedností, příležitost k networkingu, lepší šance na získání práce, praktické zkušenosti, rozvoj profesních dovedností… To jsou typické výhody studentských stáží, že ano?

Ale my v Teleflex umíme víc!

Zažijete práci na skutečném projektu. Máte osobního mentora, individuální rozvojové plány, plat, a dokonce můžete začít budovat svou kariéru už během studia. A co víc, ocenění v hodnotě 20 000 Kč za nejlepší projekt je jen třešničkou na dortu!

Ne, naši stážisté „nesedí v koutě“.

Studenti pracují na reálných projektech, které mají význam a dopad. Stejně tak to bylo i v případě Jakuba, Petra a Adély, našich prvních stážistů, jejichž úspěšné projekty jsme rádi ocenili. Naši stážisté Petr Kuřátko a Jakub Nosek ze žďárského oddělení inženýringu stojí za skvělým projektem „Semi-automatický krimpovací stroj“ a Adéla Dvořáková z HR Marketingu dokončila vynikající projekt „Redesign firemního časopisu“.

 

První slavnostní zakončení studentského programu je za námi.

Studentské projekty byly v přátelské atmosféře odprezentovány zástupcům vedení Teleflex Česká republika, odměněny nejen potleskem, ale i oceněním v podobě moderní techniky nebo luxusního školení dle výběru. Zajímal nás i názor a zkušenosti prvních stážistů a máme radost, že právě příležitost pracovat na reálných projektech v podporující a přátelské atmosféře bylo to, co Adélka, Petr i Jakub vyzdvihovali. Děkujeme!

Ale to byl jen začátek…

Milí studenti, věříme, že nejde jen o to, co dostáváte – jde také o to, co přinášíte. Vaše inovativní myšlenky, entuziasmus, energii – a toho si moc ceníme. Pokud hledáte skvělou příležitost, dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na další studenty, kteří s námi budou pomáhat zlepšovat zdraví a kvalitu života lidí.