Obecné

Teleflex – experti na lékařskou techniku, kterým na lidech záleží

Společnost Teleflex je nadnárodní dodavatel lékařské techniky. Závod Arrow International CR, a.s. je členem skupiny Teleflex od roku 2007. Firma má v ČR dlouhou historii a působí zde od roku 1996. Dnes společnost zaměstnává v České republice 1400 lidí, a to ve dvou strategických závodech – Hradec Králové a Žďár nad Sázavou.

Firemní společenská odpovědnost

CSR program je nedílnou součástí života v Teleflexu a na dobrovolnické činnosti se podílí i samotní zaměstnanci, což podporujeme a moc si toho vážíme.

Poděkování patří zaměstnancům

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se aktivně podílejí na naplňování Teleflex hodnot a firemní kultury. Jsme společensky odpovědná firma, která se zavázala „pomáhat lidem ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu“. Právě díky našim lidem tuto misi naplňujeme i v oblasti dobrovolnických a charitativních iniciativ.

Jak jsme v roce 2022 pomáhali

Teleflex CSR program je pestrý, pomáháme okolní přírodě, potřebným lidem, dětem, zapojujeme se do sbírek a sportovních akcí. Jsme moc rádi i za dlouhodobou spolupráci s Oblastní Charitou Žďár nad Sázavou, protože podporovat tyto iniciativy je naší srdeční záležitostí. Hlavně nás těší fakt, že s nápady a projekty na pomoc v našem okolí přicházejí také samotní zaměstnanci.

Zapojili jsme se např. do akcí jako je Potravinová sbírka, Čistá Vysočina, Do práce na kole, Běh pro Světlušku, Na kole dětem žďárskými vrchy, Běh pro Domácí hospic Vysočina, Sázení stromů pod Zelenou horou. Každoročně naši zaměstnanci plní vánoční přání dětem ze SASky (Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí). Více dění z firemního života můžete sledovat na sociálních sítích Facebook a LinkedIn.

Naše plány na příští rok

Budeme rádi, když se stejnou cestou pomoci s našimi zaměstnanci vydáme i v příštím roce, protože jen tak společně tvoříme příběh, který mění svět k lepšímu.